• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sievierodonetsk-Kovel (Sievierodonetsk-Zielona Gora)

Odjezdy: 26 Bře, 29 Bře, 31 Bře, 2 Dub, 5 Dub, 7 Dub, 9 Dub, 12 Dub, 14 Dub, 16 Dub
03:35 Sievierodonetsk Aut. Nádr., Khimikiv 61 pl.
04:00 Lysychansk Aut. Nádr., ul. Sverdlova 310a
08:10 Izium ul. Paromnaja 1
09:45 Chuhuiv ul. Charkovskaja 133
11:00 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
13:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
16:20 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
17:00 Pyriatyn Aut. Nádr., ul. Chervonoarmejska 154
18:00 Boryspil ul.Kievskiy shlyakh 2/6
18:55 Kyiv Aut. Nádr., "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
21:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
22:20 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
23:55 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
01:05 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
02:10 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
02:30 Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
03:55 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
Dopravce: Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP
Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x20) - zdarma
Slevy: 10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Sievierodonetsk - Kovel

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací