• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Adler - Sochi - Kyiv

Nudha D.V.
Odjezdy: 24 Zář, 26 Zář, 28 Zář, 1 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 8 Říj, 10 Říj, 12 Říj, 15 Říj
  1. 05:00Adler Blíž nádraží, zastávka na ul. Lavrovaia
  2. 05:30Sochi Aut. Zastavka, ul. Yana Fabritsiusa, 26
  3. 06:10Loo Čerpací stanice "NTK", ul. Dekabristov, 20-7
  4. 07:10Lazarevskoye Blízko Vlak.Nadr
  5. 08:15Tuapse Autobusová Zastávka Shop "MegaOil", ul. Sudoremontnikov
  6. 09:15Dzhubga V blízkosti autobusového nádraží, hlavní silnice Novorossijskoe, 113
  7. 10:00Goryachy Klyuch Hotel "Staryi Zamok"
  8. 10:22Adygeysk Nakupovat "Pyaterochka"
  9. 11:00Krasnodar Autobusová zastávka, NC "Magnit" blízko "Památník Kaťuša"
  10. 11:50Korenovsk "Babylon" Hotelový a restaurační komplex
  11. 12:45Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) Aut. Nádr. "Pavlovskaya" (autocasa)
  12. 13:30Kushchevskaya Benzinová stanice "Rosneft"
  13. 15:00Rostov-na-Donu Post DPS, pr. Aksaiskyi, 32
  14. 15:40Novocherkassk Autobusová zastávka Red Kolos
  15. 16:02Shakhty Čerpací stanice "ROSNEFT", A-270 highway, 1st km
  16. 17:00Kamensk-Shakhtinsky Aut. Zastavka, Třiště "America", dálnice DON
  17. 18:00Millerovo Čerpací stanice "Shell", M-4 Don, 854 km - 400, m
  18. 19:15Boguchar Čerpací stanice "TATneft 520", dálnice M-4 Don
  19. 21:20Rossosh Aut. Zastavka, kavárna "Apelsin"
  20. 23:20Novy Oskol Čerpací stanice "ROSNEFT", st. Ivana Putilina
  21. 01:30Belgorod Autobusová zastávka nákupní centrum "Evropa", st. Pugacheva, 5
  22. 03:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  23. 06:00Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  24. 07:00Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  25. 09:35Poltava Aut. zastávka, Kyiv highway, 4 (naproti "McDonalds")
  26. 12:00Pyriatyn Market on the track, ul. Krasnoarmeyskaya 154
  27. 13:20Boryspil Čerpací stanice «WOG» (34 km z dálnice Kyjev-Charkov)
  28. 13:35Kyiv Stanice metra "Kharkivska", ul. Mykoly Bazhana, 36
  • Dopravce: Nudha D.V.
  • Doplňující informace: Ability to change the date of travel: the cost of change - 15% of ticket price, not later than 24 hours before departure, no more than 1 time. Transportation of small animals (up to 5 kg.) with all documents, only in a cage with a deaf bottom - free.
  • Zavazadla: 1 ks. do 25 kg. (60x60x40) a ruční zavazadla do 5 kg. (60x40x20) - zdarma , každý další ks. (60x60x40) - 50 UAH / 100 RUB. Přeprava kočárků, pouze v rozebraném stavu - 200 UAH.
  • Slevy: 10% Děti 0-9 let
    99% Děti 0-3 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací