• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 383/1 Liberec-Krakow-Rachiv (09:30)

D.M.D. Group
Odjezdy: 16 Říj, 17 Říj, 18 Říj, 19 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj
  1. 09:30Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
  2. 10:45Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
  3. 12:30Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  4. 15:30Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  5. 16:30Olomouc Zastavka na znamení
  6. 18:00Ostrava Čerpací stanice EuroOil, Odpočívka, D1, Slezská Ostrava
  7. 19:20Katowice ul. Piotra Skargi 6
  8. 21:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 05:00Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
  10. 05:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  11. 06:15Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  12. 07:15Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  13. 08:00Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  14. 08:45Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  15. 10:30Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  16. 11:00Delatyn Center
  17. 11:30Yaremche Zastávka na požádání
  18. 12:00Rachiv Aut. Nádr., ul. Privokzalna 11
  19. 12:00Yasinia Aut. Nádr. ul. Mira 26
  • Dopravce: D.M.D. Group
  • Doplňující informace: Animals are not allowed to be transported
  • Zavazadla: 1 ks.do 25kg(30x60x100)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací