• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Khmelnytskiy - Warszawa (Pas Trans)

Pas Trans
Odjezdy: 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 29 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře
  1. 14:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  2. 14:50Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
  3. 15:25Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  4. 15:50Iziaslav rozcestí na trase P05
  5. 16:20Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
  6. 16:45Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
  7. 17:10Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
  8. 17:25Ostrog Památník Války-internacionalisté
  9. 17:50Zdolbuniv ul. Kopernika 59, benzínová stanice "WOG", P05
  10. 18:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  11. 19:10Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
  12. 20:00Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  13. 21:10Kovel ul. Warszawska 1, gas station UPG
  14. 23:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  15. 23:05Dorohusk celnice (PL-UA)
  16. 01:30Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
  17. 02:25Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  18. 05:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  • Dopravce: Pas Trans
  • Doplňující informace: Ability to change the date of travel: free, not later than 3 hours before departure, no more than 5 times. Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles, baby-prams and wheelchairs only in folded condition - 350 UAH / 50 PLN.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (60x40x40) a příruční zavazadla do 10 kg. (40x30x30) - zdarma. Každé další ks. do 30 kg. (60x40x40) - 150 UAH / 20 PLN.
  • Slevy: 10% Student
    10% Důchodce
    10% Skupina 7 osob
    20% Invalida
    30% Děti 0-7 (bez místa)
    50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací