• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Khmelnytskiy - Warszawa (Pas Trans)

Odjezdy: 16 Úno, 17 Úno, 19 Úno, 20 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 26 Úno, 27 Úno
14:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:25 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
16:20 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
16:45 Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
17:10 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
18:10 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
19:10 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
20:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
21:10 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:05 Dorohusk celnice (PL-UA)
01:30 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
02:25 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
05:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Pas Trans
Zavazadla: 1ks.do 30 kg(60x40x40)-zdarma, každe dalši od 20UAH/10 PLN
Slevy: 10% Student
30% Děti 0-7 (bez místa)

Všechny linky Khmelnytskyi - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací