Podle času
Podle ceny

Linka Khmelnytskiy - Warszawa (Pas Trans)

Odjezdy: 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj
14:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:45 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
16:30 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
16:50 Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
17:20 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
18:45 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
19:30 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
20:30 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
21:50 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:05 Dorohusk celnice (PL-UA)
00:40 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
02:35 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
06:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Pas Trans
Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši od 50 UAH/10 PLN
Slevy: 30% Děti 0-7 (bez místa)

Všechny linky Khmelnytskyi - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací