Podle času
Podle ceny

Linka Praha - Varna

Odjezdy: 18 Lis, 20 Lis, 23 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 30 Lis, 2 Pro, 4 Pro, 7 Pro, 9 Pro
15:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
18:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
19:00 Drasenhofen CLO
20:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
20:00 Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
21:20 Rajka celnice (SK-H)
23:50 Budapest Aut. Nádr., Nepliget, Ulloi ut 131
05:00 Horgos celnice (H-SRB)
10:00 Kalotina celnice (BG-SB)
13:20 Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
15:10 Pazardzhik Centrální аutobusové nádraží
16:00 Plovdiv Aut. Nádr. Sud
17:40 Stara Zagora ul. Slavyanska 62
20:35 Burgas Aut. Nádr., Zapad
21:30 Varna Aut. Nádr., ul.Vl.Varnenchik 158
Dopravce: Tourist Service Holding AD
Doplňující informace: Pets are not allowed in the bus. Bicycles and other non-standart luggage are allowed upon a prior notice and it is a matter of avaible space in the luggage compartment.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Invalida
10% Student
10% Důchodce
10% Ditě od 13-18 let
10% Invalida
10% Student
10% Důchodce
10% Ditě od 13-18 let
10% Invalida
10% Student
10% Důchodce
10% Ditě od 13-18 let
10% Invalida
10% Student
10% Důchodce
50% Ditě od 3-12 let
50% Ditě od 0-11 let
50% Ditě od 0-11 let
50% Ditě od 3-12 let
50% Ditě od 3-12 let
50% Ditě od 0-11 let
50% Ditě od 3-12 let
50% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Praha - Varna

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací