• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Szczecin

Ternvoyage
Odjezdy: 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 29 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře
  1. 15:20Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  2. 16:35Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  3. 17:45Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  4. 19:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  5. 20:15Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  6. 22:05Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  7. 01:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  8. 02:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 04:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 05:15Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 06:45Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  12. 08:35Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  13. 09:25Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  14. 11:20Nowa Sol 19 Zjednoczenia str.
  15. 12:00Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  16. 13:15Slubice parking Hotel CARGO
  17. 13:50Kostrzyn Aut. Nádr., ul. Dvorcova 66
  18. 16:00Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  19. 17:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Van Hool Astromega. A signboard on the bus Chernivtsi - Szczecin or Chernivtsi - GdyniaArrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací