• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Szczecin

Odjezdy: 4 Kvě, 5 Kvě, 9 Kvě, 10 Kvě, 14 Kvě, 15 Kvě, 19 Kvě, 20 Kvě, 24 Kvě, 25 Kvě
08:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
08:45 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnicka 1
09:35 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
10:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
14:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
16:30 Uhryniv (Lvivska obl.) celnice (UA-PL)
16:50 Dolhobychuv celnice (PL-UA)
19:55 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:25 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
02:45 Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
04:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
06:45 Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
08:20 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
09:50 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Dopravce: Ternvoyage
Zavazadla: 1 szt.do 30kg(40x40x60)- bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny vstupenka
Doplňující informace: Van Hool Astromega. A signboard on the bus Chernivtsi - Szczecin or Chernivtsi - Gdynia

Všechny linky Chernivtsi - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací