• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Szczecin

Ternvoyage
Odjezdy: 9 Kvě, 10 Kvě, 12 Kvě, 13 Kvě, 14 Kvě, 15 Kvě, 16 Kvě, 17 Kvě, 18 Kvě, 19 Kvě
  1. 15:20Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  2. 16:35Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  3. 17:45Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  4. 19:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  5. 20:15Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  6. 22:05Lviv Vedle Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  7. 23:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  8. 00:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 04:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 05:15Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  11. 06:45Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  12. 08:35Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  13. 09:25Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  14. 11:20Nowa Sol 19 Zjednoczenia str.
  15. 12:00Zielona Gora ul. Dworcowa, 1
  16. 13:15Slubice parking Hotel CARGO
  17. 13:50Kostrzyn nad Odrą Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 66
  18. 16:00Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  19. 17:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Van Hool Astromega. A signboard on the bus Chernivtsi - Szczecin or Chernivtsi - Gdynia.Carriage of animals is not allowed. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací