Podle času
Podle ceny

Linka Warszawa - Brody

Odjezdy: 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července, 9 Července, 10 Července, 11 Července
17:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
18:00 Grójec Aut. Nádr., av.Niepodległości 7, poblíž poštovního oddělení
19:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
20:05 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
21:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:35 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
23:20 Tomaszow Lubelski Aut. Nádr., ul. Zamojska 9
01:00 Budomierz celnice (PL-UA)
02:30 Hrushiv celnice (UA-PL)
03:10 Yavoriv Aut. Nádr., ul. Makoveja 66
03:35 Novoyavorivsk Aut. Nádr., ul. I.Franka 5
04:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
06:00 Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
Dopravce: Onyshkiv M.M.
Zavazadla: 1ks.do 30 kg (100x50x30) - zdarma, každe dalši 20 PLN
Slevy: 10% Důchodce od 55 let
10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob

Všechny linky Warszawa - Brody

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací