Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 109 Прага - Одесса

07:00 Karlovy Vary Terminal, Zapadni 1793/2a
09:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
12:10 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
14:10 Frydek-Mistek Aut. Nádr.
17:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
20:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
03:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
14:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
19:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Odessa Aut. Nádr. "Privokzalnaja", ul. Starosennaja 1
Dopravce: TOV TURIST

Všechny linky Karlovy Vary - Odessa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací