Podle času
Podle ceny

Linka Rivne - Warszawa

Odjezdy: 16 Říj, 17 Říj, 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj
16:30 Rivne Aut. Nádr. "Chaika", ul. Gagarina, 16
17:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:50 Kostopol Bus Station, ul. Burova 19
19:00 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
21:20 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:55 Yagodyn celnice (UA-PL)
00:30 Dorohusk celnice (PL-UA)
01:10 Chelm ul. Lwowska 20
02:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
05:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Nadiya Bus/EWHD
Zavazadla: 10 % ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Skupina 2 osob

Všechny linky Rivne - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací