Podle času
Podle ceny

Linka Rivne - Warszawa

Odjezdy: 22 Srp, 23 Srp, 24 Srp, 25 Srp, 26 Srp, 27 Srp, 28 Srp, 29 Srp, 30 Srp, 31 Srp
16:30 Rivne Aut. Nádr. "Chaika", ul. Gagarina, 16
17:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:50 Kostopol Bus Station, ul. Burova 19
19:00 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
21:20 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:55 Yagodyn celnice (UA-PL)
00:30 Dorohusk celnice (PL-UA)
01:10 Chelm ul. Lwowska 20
02:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
05:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Nadiya Bus/EWHD
Zavazadla: 10 % ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Skupina 2 osob

Všechny linky Rivne - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací