Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Kyiv - Złocieniec

Odjezdy: 25 Lis, 2 Pro, 9 Pro, 16 Pro, 23 Pro, 30 Pro, 6 Led, 13 Led, 20 Led, 27 Led
09:30 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
10:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:30 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
12:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
14:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:10 Dubno Čerpací stanice "WOG", v přední části pomníku "Letadlo"
17:30 Lviv ul.Kuznevyča 2
19:30 Krakovets celnice (UA-PL)
19:35 Korczowa celnice (PL-UA)
01:00 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
02:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
02:40 Strzelce Opolskie Stacja Paliw "Orlen", ul. Opolska
04:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
05:30 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
07:00 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
09:00 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
09:40 Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera 5
11:00 Gorzow Wielkopolski Vlak. Nádr., ul.Dworcowa 1
12:30 Szczecin Aut. Nádr.
13:30 Stargard Szczecinski Aut. Nádr.
14:40 Zlocieniec Czaplinecka 27
Dopravce: Roma-bus/EWHD

Všechny linky Kiev - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací