• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Koszalin

CAZNA TRANS
Odjezdy: 20 Lis, 22 Lis, 24 Lis, 26 Lis, 28 Lis, 30 Lis, 2 Pro, 4 Pro, 6 Pro, 8 Pro
  1. 04:30Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  2. 07:00Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 11:20Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 13:50Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 17:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 18:30Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 19:45Ustyluh celnice (UA/PL)
  8. 19:50Zosin celnice (PL/UA)
  9. 22:25Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  10. 01:55Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 05:55Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  12. 09:20Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  13. 11:25Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  14. 13:20Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
  15. 14:20Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
  • Dopravce: CAZNA TRANS
  • Zavazadla: 1 ks. do 30kg (20x40x60) - zdarma, ruční zavazadla 20х20х40 - zdarma, každe dalši zavazadlo - 20% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Student (ISIC)
    50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací