• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Koszalin

CAZNA TRANS
Odjezdy: 15 Zář, 16 Zář, 17 Zář, 18 Zář, 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář
  1. 04:30Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  2. 07:00Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  3. 11:20Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 13:50Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  5. 16:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  6. 18:10Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  7. 19:45Yagodyn celnice (UA-PL)
  8. 19:50Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 23:25Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  10. 02:55Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  11. 06:55Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  12. 09:10Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  13. 10:50Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  14. 11:50Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  15. 13:20Kolobrzeg Aut. Nádr., Aleja Kolejowa, 6
  16. 14:10Koszalin Aut. Nádr, ul. Zwyciestwa, 1
  • Dopravce: CAZNA TRANS
  • Zavazadla: 1 ks. do 30kg (20x40x60) - zdarma, ruční zavazadla 20х20х40 - zdarma, každe dalši zavazadlo - 20% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti (ISIC)
    50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací