Podle času
Podle ceny

Linka Ivano-Frankivsk - Warszawa

Odjezdy: 20 Zář, 22 Zář, 24 Zář, 26 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 2 Říj, 4 Říj, 6 Říj, 8 Říj
16:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
16:45 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
17:35 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
18:35 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
19:30 Lviv Kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul.Strijska 109
21:50 Krakovets celnice (UA-PL)
21:55 Korczowa celnice (PL-UA)
23:20 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
02:40 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
05:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Bogdan Sp. z o.o./EWHD
Zavazadla: 2 ks. - zdarma, dalsi 10%

Všechny linky Ivano-Frankivsk - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací