• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Karlsruhe

Odjezdy: 21 Srp, 23 Srp, 25 Srp, 28 Srp, 30 Srp, 31 Srp, 1 Zář, 4 Zář, 6 Zář, 7 Zář
07:50 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
09:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
17:00 Krakovets celnice (UA-PL)
18:00 Korczowa celnice (PL-UA)
06:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
07:00 Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
08:10 Zwickau Hbh Hst. Nord
09:00 Hof Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
09:30 Bayreuth GII Goethestrasse
10:10 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
12:00 Wurzburg Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
13:00 Aschaffenburg P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
13:30 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
14:00 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
15:00 Heidelberg Fernbushaltestelle in Alte Eppelheimer Straße
15:15 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
16:00 Karlsruhe Hbf, ZOB
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 2ks.do 40kg (80х40х40) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in cage,with documents - full ticket price,bicycles in disassembled state for 30 EUR.Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.Maybe transfer
Slevy: 5% Skupina 6 osob
10% Invalida
10% Mládež od 12-18 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 10-11 let
40% Ditě od 0-9 let

Všechny linky Kyiv - Karlsruhe

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací