• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Karlsruhe

EuroClub
Odjezdy: 19 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 26 Úno, 28 Úno, 29 Úno, 1 Bře, 4 Bře, 6 Bře
  1. 07:50Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 09:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 11:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  4. 12:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 15:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  6. 17:00Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 18:00Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 06:00Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
  9. 07:00Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
  10. 08:10Zwickau Hbh Hst. Nord
  11. 09:00Hof Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
  12. 09:30Bayreuth GII Goethestrasse
  13. 10:10Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
  14. 12:00Wurzburg Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
  15. 13:00Aschaffenburg P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
  16. 13:30Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
  17. 14:00Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
  18. 15:00Heidelberg Fernbushaltestelle in Alte Eppelheimer Straße
  19. 15:15Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
  20. 16:00Karlsruhe Hbf, ZOB
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in cage,with documents - full ticket price,bicycles in disassembled state for 30 EUR.Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.Maybe transfer
  • Zavazadla: 2ks.do 10-40kg (80х50х30) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
  • Slevy: 5% Skupina 6 osob
    10% Invalida
    10% Důchodce od 60 let
    10% Děti od 12 do 18 let
    30% Ditě od 10-11 let
    40% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací