Podle času
Podle ceny

Linka EU0330 Kiev - Stuttgart

Odjezdy: 26 Říj, 28 Říj, 2 Lis, 4 Lis, 9 Lis, 11 Lis, 16 Lis, 18 Lis, 23 Lis, 25 Lis
08:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
12:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
14:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:30 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
17:00 Kovel Benzínová pumpa "Maveks"
20:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
22:00 Dorohusk celnice (POL-UKR)
08:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
09:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
11:10 Jena Haltest. Jena Winzerla (Bedarfshaltestelle)
12:00 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
13:00 Eisenach Parkpl. in d. Waldhausstr. Bf. (Bedarfshaltestelle)
15:00 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
16:00 Frankfurt am Main Hbf., OB, Bussteig 7-9
17:30 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
18:45 Karlsruhe Hbf, ZOB
20:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
Dopravce: Eurovoyage
Zavazadla: 2ks. 60x40x40 cm, - zdarma, každý další 100 UAH
Doplňující informace: Exchange the ticket in the bus before departure is necessary.
Slevy: 10% Invalida
10% Důchodce od 65 let
10% Student (ISIC)
10% Skupina 10 osob
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Karlsruhe

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací