Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka EU0330 Kiev - Stuttgart

08:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
12:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
14:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:30 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
17:00 Kovel Benzínová pumpa "Maveks"
20:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
22:00 Dorohusk CLO POL-UKR
08:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
09:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
10:00 Halle ZOB Berliner Brücke / Berliner Str.
11:10 Jena Haltest. Jena Winzerla (Bedarfshaltestelle)
12:00 Hof Hbf
12:00 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
13:00 Eisenach Parkpl. in d. Waldhausstr. Bf. (Bedarfshaltestelle)
14:35 Nurnberg ZOB
15:00 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:10 Greding Bahnhofstraße 22
16:00 Frankfurt am Main Hbf., OB, Bussteig 7-9
16:35 München Fröttmaning P+R Parkplatz
17:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:45 Augsburg Park&Ride-Platz "Oberhausen-Nord" (Biberbachstrasse)
18:45 Ulm Hbf., OB, Bussteig 5
18:45 Karlsruhe Hbf, ZOB
20:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
Dopravce: Eurovoyage
Zavazadla: 2ks. 60x40x40 cm, - zdarma, každý další 100 UAH
Doplňující informace: Exchange the ticket in the bus before departure is necessary.
Slevy: 10% Invalida
10% Důchodce od 65 let
10% Student (ISIC)
10% Skupina 10 osob
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Karlsruhe

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací