Według czasu
Według ceny

Kurs EU0330 Kiev - Stuttgart

Wyjazdy: 26 Paź, 28 Paź, 2 Lis, 4 Lis, 9 Lis, 11 Lis, 16 Lis, 18 Lis, 23 Lis, 25 Lis
08:45 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
12:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:00 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
14:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
15:30 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
17:00 Kovel Stacja benzynowa "Maveks"
20:00 Yagodyn cło (UA-PL)
22:00 Dorohusk cło (POL-UKR)
08:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
09:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
11:10 Jena Haltest. Jena Winzerla (Bedarfshaltestelle)
12:00 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
13:00 Eisenach Parkpl. in d. Waldhausstr. Bf. (Bedarfshaltestelle)
15:00 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
16:00 Frankfurt am Main Hbf., OB, Bussteig 7-9
17:30 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
18:45 Karlsruhe Hbf, ZOB
20:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
Przewoźnik: Eurovoyage
Bagaż: 2 szt. 60x40x40 cm, - za darmo, każdy dodatkowy 100 UAH
Informacje dodatkowe: Bilet trzeba wymieniać w autobusie przed lądowaniem
Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne 1 grupa
10% Emeryci od 65 lat
10% Student (ISIC)
10% Grupa od 10 osób
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Karlsruhe

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information