Podle času
Podle ceny

Linka EU0331 Kiev - Koln

Odjezdy: 29 Června, 1 Července, 4 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července, 11 Července, 13 Července, 14 Července, 15 Července
08:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
11:45 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
12:50 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
14:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:15 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
16:15 Kovel Benzínová pumpa "Maveks"
19:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
21:00 Dorohusk CLO POL-UKR
10:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
12:15 Magdeburg ZOB am Hbf
13:25 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
14:25 Hannover ZOB
15:55 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
17:10 Unna ZOB, Busst. C
17:30 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
18:10 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
18:40 Duisburg Otto-Keller-Straße
19:15 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
20:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
Dopravce: Eurovoyage
Zavazadla: 2ks. 60x40x40 cm, - zdarma, každý další 100 UAH
Doplňující informace: Exchange the ticket in the bus before departure is necessary.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 65 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací