• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka EU0331 Kyiv - Koln

Eurovoyage
Odjezdy: 7 Srp, 14 Srp, 21 Srp, 28 Srp, 4 Zář, 11 Zář, 18 Zář, 25 Zář, 2 Říj, 9 Říj
  1. 08:45Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 09:30Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  3. 11:45Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  4. 12:50Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  5. 14:15Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 15:15Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 19:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  8. 21:00Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 10:30Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  10. 12:15Magdeburg ZOB am Hbf
  11. 13:25Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  12. 14:25Hannover ZOB
  13. 15:55Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  14. 17:10Unna ZOB, Busst. C
  15. 17:30Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
  16. 18:10Essen Hans-Böckler-Str./ Ecke Hachestrasse
  17. 18:40Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
  18. 19:15Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
  19. 20:00Köln Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
  • Dopravce: Eurovoyage
  • Doplňující informace: Exchange the ticket in the bus before departure is necessary.Wi-fi only in Ukraine
  • Zavazadla: 2ks. 60x40x40 cm, - zdarma, každý další 150 UAH

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací