• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут EU0331 Киев - Кельн

Евровояж
Виїзди: 28 Лют, 6 Бер, 13 Бер, 20 Бер, 27 Бер, 3 Кві, 7 Кві, 10 Кві, 14 Кві, 17 Кві
  1. 08:45Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 09:30Київ Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  3. 11:45Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  4. 12:50Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  5. 14:15Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 15:15Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 19:00Ягодин celnice (UA-PL)
  8. 21:00Дорохуск celnice (PL-UA)
  9. 10:30Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  10. 12:15Маґдебурґ ZOB am Hbf
  11. 13:25Брауншвайґ ZOB am Hbf., Berliner Platz
  12. 14:25Ґановер ZOB
  13. 15:55Білефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  14. 17:10Унна ZOB, Busst. C
  15. 17:30Дортмунд Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
  16. 18:10Ессен Hans-Böckler-Str./ Ecke Hachestrasse
  17. 18:40Дуйсбурґ ZOB am Hbf, Mercatorstr.
  18. 19:15Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
  19. 20:00Кельн Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
  • Перевізник: Евровояж
  • Додаткова інформація: Билет нужно обменять в автобусе при посадке.wi-fi только по Украине
  • Багаж: 2шт. 60x40x40 cm, - бесплатно, каждый след. от 150 UAH

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя