Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs EU0331 Kyiv - Koln

Eurovoyage
Wyjazdy: 3 Lip, 7 Lip, 10 Lip, 14 Lip, 17 Lip, 21 Lip, 24 Lip, 28 Lip, 31 Lip, 4 Sie
  1. 08:45Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  2. 09:30Kyiv Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  3. 11:45Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  4. 12:50Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  5. 14:15Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  6. 15:15Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  7. 19:00Yagodyn cło (UA-PL)
  8. 21:00Dorohusk cło (PL-UA)
  9. 10:30Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  10. 12:15Magdeburg ZOB am Hbf
  11. 13:25Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  12. 14:25Hannover ZOB
  13. 15:55Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  14. 17:10Unna ZOB, Busst. C
  15. 17:30Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
  16. 18:10Essen Hans-Böckler-Str./ Ecke Hachestrasse
  17. 18:40Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
  18. 19:15Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
  19. 20:00Köln Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
  • Przewoźnik: Eurovoyage
  • Informacje dodatkowe: Bilet trzeba wymieniać w autobusie przed lądowaniem.Wi-Fi tylko na Ukrainie
  • Bagaż: 2 szt. 60x40x40 cm, - za darmo, każdy dodatkowy 150 UAH

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation