Według czasu
Według ceny

Kurs EU0331 Kyiv - Koln

Wyjazdy: 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Gru, 14 Gru, 18 Gru, 21 Gru, 25 Gru, 28 Gru, 4 Sty
08:45 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
11:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:50 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
14:15 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
15:15 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
16:15 Kovel Stacja benzynowa "Maveks"
19:00 Yagodyn cło (UA-PL)
21:00 Dorohusk cło (PL-UA)
10:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
12:15 Magdeburg ZOB am Hbf
13:25 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
14:25 Hannover ZOB
15:55 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
17:10 Unna ZOB, Busst. C
17:30 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
18:10 Essen Hans-Böckler-Str./ Ecke Hachestrasse
18:40 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
19:15 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
Przewoźnik: Eurovoyage
Bagaż: 2 szt. 60x40x40 cm, - za darmo, każdy dodatkowy 150 UAH
Informacje dodatkowe: Bilet trzeba wymieniać w autobusie przed lądowaniem
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1 grupa
10% Emeryci od 65 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation