Według czasu
Według ceny

Kurs EU0331 Kiev - Koln

Wyjazdy: 17 Paź, 20 Paź, 24 Paź, 27 Paź, 31 Paź, 3 Lis, 7 Lis, 10 Lis, 14 Lis, 17 Lis
08:45 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
11:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:50 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
14:15 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
15:15 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
16:15 Kovel Stacja benzynowa "Maveks"
19:00 Yagodyn cło (UA-PL)
21:00 Dorohusk cło (POL-UKR)
10:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
12:15 Magdeburg ZOB am Hbf
13:25 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
14:25 Hannover ZOB
15:55 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
17:10 Unna ZOB, Busst. C
17:30 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
18:10 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
18:40 Duisburg Otto-Keller-Straße
19:15 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
Przewoźnik: Eurovoyage
Bagaż: 2 szt. 60x40x40 cm, - za darmo, każdy dodatkowy 100 UAH
Informacje dodatkowe: Bilet trzeba wymieniać w autobusie przed lądowaniem
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1 grupa
10% Emeryci od 65 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information