• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 112 Zalischyky - Praha (5,6)

Odjezdy: 30 Bře, 6 Dub, 13 Dub, 20 Dub, 4 Kvě, 11 Kvě, 18 Kvě, 25 Kvě, 1 Června, 8 Června
11:00 Zalischyky Aut. Nádr., bul. Stefanika 13
11:30 Tovste (Ternopilska obl.) Aut. Nádr., ul.Ukrainska 63
12:20 Gorodenka Aut. Nádr., ul. Ševčenko 49
13:20 Tlumach Aut. Nádr., ul. Karmeljuka 13
14:20 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
14:50 Galych Aut. Nádr., ul. Okruzhna 3
15:10 Burshtyn ul. Stepana Bandery 3
15:30 Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
16:30 Lviv Kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul.Strijska 109
17:10 Lviv Vlak. Nádr., mezinárodní platformě, pl. Dvorcova 1
18:30 Krakovets celnice (UA-PL)
19:30 Korczowa celnice (PL-UA)
01:50 Gorzyczki celnice (PL-CZ)
02:00 Dolní Lutyně celnice (CZ-PL)
02:30 Ostrava Svinov nádraží, zastavit před hlavním vchodem, ul.Peterkova
03:00 Frydek-Mistek Aut. Nádr., Na Poříčí 3530
04:00 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
05:40 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
09:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Nikolo s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.

Všechny linky Zalischyky - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací