Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Lodz - Kamianets-Podilskiy

Lux-Reisen
Odjezdy: 2 Června, 3 Června, 4 Června, 5 Června, 6 Června, 7 Června, 8 Června, 9 Června, 10 Června, 11 Června
  1. 08:00Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  2. 08:45Glowno ul. Łódzka 8
  3. 09:15Lowicz ul. Warszawska 9a, v přední části Hostel Lowicz
  4. 09:45Sochaczew Plac Square Dominika, u kostela
  5. 10:30Bramki ul. Łódzka 40, Benzinka BP
  6. 10:45Blonie ul. Powstancow 24, Parkoviště vedle McDonalds
  7. 12:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  8. 13:05Grójec ul.Armii Krajowej 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
  9. 14:15Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
  10. 15:40Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  11. 16:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  12. 18:00Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
  13. 19:45Dorohusk celnice (PL-UA)
  14. 20:50Yagodyn celnice (UA-PL)
  15. 22:10Kovel Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská 3B
  16. 00:15Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  17. 01:35Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  18. 02:40Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
  19. 03:05Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
  20. 03:35Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
  21. 04:25Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  22. 05:10Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  23. 05:50Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Zastavit ve středu na kruhu
  24. 06:30Dunaivtsi Aut. Nádr., ul. Shevchenka 109
  25. 07:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  • Dopravce: Lux-Reisen
  • Doplňující informace: Animals cannot be transported.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Další zavazadla nemohou předimenzovat nad základní. Dětský kočárek 30% z ceny jízdenky. Invalidní vozíky nelze přepravovat.Jízdní kola lze přepravovat po předchozí dohodě.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací