• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamianets-Podilskiy - Lodz

Lux-Reisen
Odjezdy: 27 Zář, 29 Zář, 1 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 7 Říj, 9 Říj, 11 Říj, 13 Říj, 15 Říj
  1. 10:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  2. 10:40Dunaivtsi Aut. Nádr., ul. Shevchenka 109
  3. 11:30Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Zastavit ve středu na kruhu
  4. 12:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  5. 13:20Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul. Kniazia Ostrozkoho, 2
  6. 14:15Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose, 42
  7. 15:00Slavuta Aut. Nádr., pl. Shevchenka, 13
  8. 15:30Netishyn Restaurace "Khutorok", ul. Staronetishynska, 47
  9. 17:00Rivne Aut. Zastavka, supermaket "Silpo", ul. Kyivska
  10. 18:45Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  11. 20:05Kovel Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská, 3B
  12. 22:30Yagodyn celnice (UA-PL)
  13. 23:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  14. 00:05Chelm ul. Lubelska, 216, poblíž McDonald
  15. 01:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  16. 02:05Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  17. 03:15Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 12
  18. 04:20Grójec ul.Armii Krajowej 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
  19. 06:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  20. 06:35Blonie ul. Powstancow 24, Parkoviště vedle McDonalds
  21. 06:50Bramki ul. Łódzka 40, Benzinka BP
  22. 07:05Sochaczew Plac Square Dominika, u kostela
  23. 07:20Lowicz ul. Warszawska, 9a, v přední části Hostel Lowicz
  24. 07:40Glowno pl. Wolności 5-13, 95-015
  25. 08:00Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  • Dopravce: Lux-Reisen
  • Doplňující informace: Animals cannot be transported. The passenger is insured in PuAT Strakhova Kompaniia "Kraina"
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Další zavazadla nemohou předimenzovat nad základní. Dětský kočárek 30% z ceny jízdenky. Invalidní vozíky nelze přepravovat.Jízdní kola lze přepravovat po předchozí dohodě.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací