• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamianets-Podilskiy - Lodz

Odjezdy: 25 Dub, 26 Dub, 27 Dub, 29 Dub, 30 Dub, 1 Kvě, 2 Kvě, 3 Kvě, 4 Kvě, 5 Kvě
10:00 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
10:40 Dunaivtsi Aut. Nádr., ul. Shevchenka 109
11:30 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Zastavit ve středu na kruhu
12:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
13:20 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
14:15 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
15:00 Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
15:30 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
17:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:45 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
20:05 Kovel Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská 3B
22:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:30 Dorohusk celnice (PL-UA)
00:05 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
01:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
02:05 Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
03:15 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
04:20 Grójec ul.Armii Krajowej 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
06:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:35 Blonie ul. Powstancow 24, Parkoviště vedle McDonalds
06:50 Bramki ul. Łódzka 40, Benzinka BP
07:05 Sochaczew Plac Square Dominika, u kostela
07:20 Lowicz ul. Warszawska 9a, v přední části Hostel Lowicz
07:40 Glowno ul. Łódzka 8
08:00 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
Dopravce: LUX-REISEN
Zavazadla: 2ks.do 30kg(60*40*20)-zdarma, dalsi 10%
Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price

Všechny linky Kamianets-Podilskiy - Lodz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací