• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Chernihiv (old)

Odjezdy: 1 Dub, 5 Dub, 8 Dub, 12 Dub, 15 Dub, 19 Dub, 22 Dub, 26 Dub, 29 Dub, 3 Kvě
12:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:00 Środa Wielkopolska Vlakové Nádraží PKP, ul. Dworcowa, Parkovište
14:50 Kalisz Parkovište v blízkosti Vlakového Nádraží PKP, ul. Dworcowa, 1
16:00 Sieradz Parkovište "KAUFLAND", ul. Kolejowa, v blízkosti vlakového nádraží PKP
16:35 Zdunska Wola Čerpací stanice "CIRKLE K", Křižovatka ul. Łódzska a ul. Łaska
17:10 Lask Parkovište "KAUFLAND", ul. Warszawska, 49
18:00 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
20:00 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
22:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:30 Korczowa celnice (PL-UA)
05:30 Krakovets celnice (UA-PL)
07:00 Lviv Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště
09:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
11:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
13:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: A-Trans
Zavazadla: 1 ks. do 30 kg (50x70x30) - zdarma, každe dalši - 15 PLN
Doplňující informace: Hand luggage up to 6 kg - free. Luggage for children with 50% discount on a ticket: 1 bag up to 15 kg - free. Change date in the ticket - 48 hours before departure.
Slevy: 10% Invalida
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let
50% Ditě od 0-12 let
50% Ditě od 0-12 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Poznan - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací