Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 15 Switzerland - Poland

11:15 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
12:15 Lausanne Parking du Vélodrome
13:15 Fribourg Place St. Leonard
13:45 Bern Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
15:15 Zürich Carparkplatz am Shilquai
03:30 Zgorzelec parking przy stacji Orlen/Shell - Jędrzychowice
04:30 Boleslawiec Dworzec PKS
05:00 Szprotawa Parking przy Poczcie
05:15 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
05:30 Nowa Sol dworzec PKS
05:30 Jawor dworzec PKP
05:50 Lubin dworzec PKS
05:50 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
06:00 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
06:10 Polkowice Dworzec PKS, ul. Młyńska, st. nr 2
06:10 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
06:15 Jelenia Gora ul. Teatralna
06:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:35 Glogow Dworzec PKP
06:35 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
06:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
07:05 Wschowa Dworzec PKP
07:10 Brzeg dworzec PKS
07:20 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
07:25 Leszno Dworzec PKP
07:30 Olesnica Zatoka przy Carrefour Expres, ul. Rzemieślnicza
07:35 Grodkow Dworzec PKS
07:50 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
08:00 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
08:00 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
08:05 Sycow Dworzec PKS, ul. Kolejowa 1
08:15 Przywory przystanek PKS
08:20 Izbicko Przystanek PKS
08:30 Klodzko Dworzec PKS
08:30 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
08:30 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
08:35 Strzelce Opolskie hotel Leśny
08:35 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
08:35 Krapkowice Dworzec PKS
08:40 Zloty Stok Dworzec PKS
08:40 Ozimek Dworzec PKS
08:50 Toszek Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
09:00 Pyskowice Dworzec PKS Rynek
09:00 Paczkow Dworzec PKS
09:00 Glogowek dworzec PKS
09:00 Kluczbork dworzec PKS
09:00 Dobrodzien ul. Solna
09:05 Ostrzeszow Dworzec autobusowy, pl. Sienkiewicza
09:15 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
09:20 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
09:30 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
09:30 Gorzow Slaski Przystanek ul. Wojska Polskiego
09:30 Lubliniec dworzec PKS
09:30 Zabrze Pl. Warszawski
09:35 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
09:40 Praszka Przystanek pl. Grunwaldzki
09:55 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:00 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
10:00 Wielun Dworzec PKS
10:00 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
10:00 Tarnowskie Gory dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
10:10 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
10:15 Raciborz dworzec PKS
10:20 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
10:20 Zory Dworzec PKS
10:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
10:30 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45
10:40 Zloczew Przystanek PKS, ul. Szeroka
10:45 Rydultowy PKS ul. Traugutta
10:45 Skoczow Dworzec PKS
10:50 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
10:55 Pszow PKS ul. Traugutta
10:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
11:00 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:10 Wodzislaw Slaski PKS ul. Targowa
11:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:25 Kety Dworzec autobusowy
11:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
11:30 Szczekociny Dworzec PKS
11:45 Jastrzebie-Zdroj Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
11:45 Radomsko dworzec PKS
11:45 Andrychow Dworzec autobusowy
11:50 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
12:10 Wadowice Dworzec autobusowy
12:10 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
12:15 Cieszyn Dworzec PKS
12:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:25 Mszana Dolna Dworzec PKS
12:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
12:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
12:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:00 Kielce Dworzec PKS
13:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
13:05 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
13:40 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
13:45 Debica Vlak. Nádr.
14:00 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:00 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
14:10 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:30 Starachowice dworzec zachodni PKS
14:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
14:40 Gorlice ul. Bardiowska 4
14:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:45 Tarnobrzeg parking obok dworca PKS
15:05 Sandomierz parking przed dworcem PKP
15:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
15:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
15:15 Przeworsk Dworzec PKS
15:20 Kolbuszowa dworzec PKP
15:30 Jaroslaw Dworzec PKP
15:35 Stalowa Wola Dworzec PKS
15:35 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
15:45 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
15:50 Nisko Plac Wolności
16:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
16:10 Nowa Sarzyna dworzec PKP
16:15 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
16:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
16:30 Lezajsk dworzec PKP
17:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
17:15 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
17:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 10 EUR
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Genéve - Zamosc

Popularne kursy z Zamosc

Popularne kursy do Zamosc

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací