• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

ZOB am Hbf., Berliner Platz

ZOB am Hbf., Berliner Platz: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
04:30 – 11:00 BraunschweigDüsseldorf BraunschweigHannoverBielefeldHammDortmundBochumEssenDuisburgDüsseldorf

6 hod. 30 min.

Po, St, Pá

08:30 – 13:30 BraunschweigDüsseldorf BraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorf

5 hod. 0 min.

Po, St, Pá

08:45 – 14:30 BraunschweigKöln airport BraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln airport

5 hod. 45 min.

St, So, Ne

09:10 – 20:55 BraunschweigKöln airport BraunschweigHannoverHamburgTostedtBremenOsnabruckDortmundDüsseldorfKöln airport

11 hod. 45 min.

Čt, So

09:30 – 17:00 BraunschweigKöln airport BraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

7 hod. 30 min.

Po, Pá

11:00 – 01:30 BraunschweigZaporizhia BraunschweigMagdeburgLeipzigDresdenLvivRivneZhytomyrKyivKyivLubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

38 hod. 30 min.

Út, Čt, So

11:15 – 00:45 BraunschweigKharkiv BraunschweigMagdeburgDresdenLvivRivneZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkiv

37 hod. 30 min.

So

13:20 – 15:30 BraunschweigKyiv BraunschweigMagdeburgBerlinLvivRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

26 hod. 10 min.

Út, St, So

13:25 – 20:00 BraunschweigKöln BraunschweigHannoverBielefeldUnnaDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln

6 hod. 35 min.

Út, Pá

14:00 – 03:30 BraunschweigKherson BraunschweigMagdeburgBerlinCottbusLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

37 hod. 30 min.

Út, So

15:20 – 18:00 BraunschweigKyiv BraunschweigMagdeburgBerlinKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

26 hod. 40 min.

Čt, Ne

18:00 – 08:00 BraunschweigMoskva BraunschweigMagdeburgBerlin airport ShonefeldBrestBaranovichyMinskBabruyskZhlobinGomelMoskva

38 hod. 0 min.

Út, Ne

Attention! The bus timetable for ZOB am Hbf., Berliner Platz in the city of Braunschweig contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Braunschweig

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací