Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157

Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
02:25 – 13:30 LubnyDüsseldorf LubnyKyivKyivZhytomyrRivneLvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorf

35 hod. 5 min.

Po, St, Pá

02:30 – 13:00 LubnyStuttgart airport LubnyKyivKyivZhytomyrRivneLvivLvivDresdenChemnitzNurnbergIngolstadtMünchenUlmStuttgart airport

34 hod. 30 min.

Po, Pá

02:40 – 10:15 LubnyKolobrzeg LubnyPyriatynBoryspilBoryspilKyivKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

31 hod. 35 min.

Denně

02:50 – 10:15 LubnyKolobrzeg LubnyPyriatynBoryspilBoryspilKyivKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

31 hod. 25 min.

Denně

03:30 – 07:30 LubnyPraha LubnyPyriatynKyivZhytomyrRivneLvivRzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

28 hod. 0 min.

Po, Pá, So

04:45 – 13:30 LubnyKolobrzeg LubnyKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalinKolobrzeg

32 hod. 45 min.

Út, So

07:35 – 14:25 LubnyZaporizhia LubnyPoltavaDniproZaporizhia

6 hod. 50 min.

Út, Pá

11:10 – 15:40 LubnySlupsk LubnyKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupsk

28 hod. 30 min.

Út, St, Čt, So, Ne

12:00 – 15:00 LubnySzczecin LubnyKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSzczecin

27 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 22:30 LubnyZaporizhia LubnyPoltavaKharkivKrasnohradDniproZaporizhia

10 hod. 30 min.

St, Čt, So

13:20 – 18:00 LubnyKharkiv LubnyPoltavaKharkiv

4 hod. 40 min.

Denně

13:40 – 15:35 LubnyPoltava LubnyPoltava

1 hod. 55 min.

Denně

13:55 – 17:00 LubnyKyiv LubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyiv

3 hod. 5 min.

Denně

15:20 – 02:30 LubnySievierodonetsk LubnyPoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

11 hod. 10 min.

Po, St, Pá

15:30 – 18:55 LubnyKyiv LubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyiv

3 hod. 25 min.

Denně

15:50 – 03:55 LubnyKovel LubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

12 hod. 5 min.

Út, Pá, Ne

16:45 – 22:00 LubnyKharkiv LubnyKhorolPoltavaChutoveValkyKharkiv

5 hod. 15 min.

Denně

17:00 – 01:30 LubnyZaporizhia LubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

8 hod. 30 min.

Út, Čt, So

17:00 – 01:30 LubnyZaporizhia LubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

8 hod. 30 min.

Út, So

17:00 – 22:00 LubnyDnipro LubnyPoltavaDnipro

5 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

22:25 – 09:30 LubnySievierodonetsk LubnyPoltavaKharkivKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)Sievierodonetsk

11 hod. 5 min.

Denně

22:25 – 10:00 LubnyMariupol LubnyPoltavaKrasnohradNovomoskovskPavlohradPokrovsk (Donetska obl.)SelidoveKurakhoveVuhledarVolnovakhaMariupol

11 hod. 35 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157 in the city of Lubny contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Lubny

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací