Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 011 Uzhgorod-Svidnik-Praha

15:20 Uzhgorod Aut. park., ul.Krasnodonciv
15:55 Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
16:25 Humenne Vlak. Nádr.
17:25 Stropkov Aut. Nádr., nást.1
17:40 Svidník Aut. Nádr., nást.13
19:20 Giraltovce Aut. Nádr., nást.1
19:55 Prešov Aut. Nádr., nást.26
20:55 Levoca Aut. Nádr., nást.1
21:20 Poprad Aut. Nádr., nást.2
02:10 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:05 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
04:25 Humpolec Zastavka "Pošta"
05:40 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: CK EUROTOUR
Zavazadla: 1 hand-bag free, every next from 20CZK / 1EUR
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 20% Student (ISIC)
20% Student (Euro26)
40% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím