Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 278 Ivano-Frankоvsk - Liberec

12:00 Rachiv Aut. Nádr. ul. Privokzalna 11
14:00 Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
15:00 Khust Aut. Nádr. ul. Ivana Franka 118
16:30 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 214
17:30 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
19:00 Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
19:30 Michalovce Lastomírska 831/1
20:40 Košice Aut. Nádr., nast.2, Stanicne nam. 9
22:10 Rožňava Aut. Nádr., nast.3
23:50 Zvolen Balkán 53 pl.1
01:30 Nitra Staničná 1563/1, pl. 6B
03:00 Bratislava Aut. Nádr. "Mlynske Nivy", nást.15
05:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
08:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Maskaljuk Dmytro
Storno podmínky: do 48h: 85%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Studenti do 25 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací