Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 368 Прага - Кишинев

11:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
15:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
22:00 Arad Zastavka na znamení
00:00 Deva Zastavka na znamení
01:00 Sibiu Zastavka na znamení
02:00 Fagaras Zastavka na znamení
04:00 Brasov Zastavka na znamení
05:30 Onesti Zastavka na znamení
06:30 Adjud Zastavka na znamení
08:00 Barlad Zastavka na znamení
09:00 Husi Zastavka na znamení
12:30 Hînceşti Zastavka na znamení
16:30 Kishinev Aut. Nádr. "SUD" ul. Chincest 145
15:00 Belcy Zastavka na znamení
15:00 Orhei Zastavka na znamení
15:00 Leova Zastavka na znamení
16:00 Cahul Zastavka na znamení
15:00 Causeni Zastavka na znamení
Dopravce: Ledianta Tur
Zavazadla: 2 bag up to 25kg(80x80)-free
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce
10% Student
50% Ditě od 5-10 let
80% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací