Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 374 Кишинев - Прага

09:00 Kishinev Hotel Kishinev Bulvar Konstantin Negruti 7
10:00 Kishinev Aut. Nádr. "SUD" ul. Chincest 145
13:30 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
16:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
16:45 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
17:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
19:30 Brasov Autogara Bartolomeu
20:30 Fagaras B-dul Unirii 13
21:45 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
22:45 Sebes Autogara Voltrans
23:50 Deva Autogara, parcare McDonalds
02:45 Arad Autogara str.6 Vanatori 2-4
10:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
12:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: ORLAN s.r.o.
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 300 CZK.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce
10% Student
50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací