Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 374 Прага - Кишинев

10:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
13:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
00:05 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
02:00 Deva Aut. Nádr. (McDonalds)
03:00 Sebes Bus station, near train station, Vanatori street
04:00 Sibiu Aut. Nádr. (McDonalds)
05:00 Fagaras Aut. Nádr.
06:00 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
07:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
08:00 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
09:00 Tecuci Aut. Nádr.
09:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
10:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Chisinau Vlak. Nádr. (Gara Feroviara)
Dopravce: Dac Trans
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 200 CZK.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Student
10% Důchodce
50% Ditě od 0-10 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací