Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 436 Praha - Krakow - K.Podilskiy

08:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
09:35 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Aut. Nádr., nast.4, ul.Vaňurova 885/5
11:35 Harrachov celnice (CZ-PL)
12:20 Jelenia Gora Před Aut. Nádr., Aleja Jana Pawla II
14:45 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
17:50 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:25 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
22:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
02:55 Krakovets celnice (UA-PL)
04:40 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
05:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:00 Zolochiv Aut. Nádr., ul.Brodivska 2
07:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:40 Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
08:25 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka22
09:55 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1 bag up to 40kg(100x50x30)-free, every next from 200 CZK.
Dodatečná informace: Carriage of small dogs is possible for extra payment - 50% of ticket price, bicycles - check with driver
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 55 let
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím