Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 540 Прага - Амстердам

23:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
00:20 Plzeň CAN, ul.Husova 90
03:05 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr. am Adcom-Center
03:20 Nurnberg airport Letiště
04:25 Wurzburg Bismarckstrasse
06:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
06:35 Frankfurt am Main airport Letiště
08:50 Bonn Thomastrasse
09:20 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
10:00 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
11:05 Venlo P+R Kaldenkerkerweg u Stadionu Koel
12:05 Eindhoven Hoek PTT, Post Station Weg
13:05 Breda Central Station - Stationweg
13:50 Rotterdam Conradstraat/Weena
14:40 Utrecht P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
15:20 Amsterdam P+R Zeeburg
Dopravce: Student Agency
Storno podmínky: do 12h: 75%
po 12h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
15% Student
50% Ditě od 0-15 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací