Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 846902 Praha - Riga

20:20 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
22:00 Hradec Králové Terminál HD
00:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, nást.10, ul.Stoties 2 B
15:00 Kaunas Kaunakiemio g. 9,
16:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:50 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: TRANSINESTA
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Storno podmínky: do 24h: 80%
odjezd od 24h do 1h: 50%
po 1h: jízdenka je nevratná
Slevy: 50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací