Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Bydgoszcz - Khmelnytskiy

05:00 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
06:25 Gniezno Gas Station Orlen
08:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
09:30 Leszno ul.Towarowa 1
11:45 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
13:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:20 Katowice ul. Piotra Skargi 6
17:10 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
18:35 Tarnow Benzinka GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
19:50 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
21:40 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
23:00 Medyka Celnice (PL)
00:10 Shehyni celnice (UA-PL)
01:35 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
02:45 Zolochiv Vedle "Shevchenka"
04:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
04:45 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
05:00 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
06:15 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Lux-Reisen
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(170cm)-free, next 10% of ticket price
Dodatečná informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 18 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student
15% Skupina 5 osob

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací