Według czasu
Według ceny

Kurs Bydgoszcz - Khmelnytskiy

05:00 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
06:25 Gniezno Ctacja paliw Orlen
08:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
09:30 Leszno ul.Towarowa 1
11:45 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
13:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
15:20 Katowice ul. Piotra Skargi 6
17:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
18:35 Tarnow Stacja benzynowa, GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
19:50 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy
21:40 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
23:00 Medyka cło (PL-UA)
00:10 Shehyni cło (UA-PL)
01:35 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
02:45 Zolochiv Obok "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
04:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
04:45 Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
05:00 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
06:15 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
Przewoźnik: Lux-reisen
Rabaty: 15% Grupa od 6 osób
20% Dzieci 3-7 lat
50% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Bydgoszcz - Khmelnytskyi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information