Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky EU0330 Stuttgart - Kiev

08:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
09:15 Karlsruhe Hbf, ZOB
10:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
12:00 Frankfurt am Main Hbf., OB, Bussteig 7-9
13:00 Giessen Licher-Str. an der Automeile A485
15:00 Eisenach Parkpl. in d. Waldhausstr. Bf. (Bedarfshaltestelle)
16:00 Erfurt Zentrale Omnibusbahnhof (ZOB), Bussteig 4 (HBf)
16:50 Jena Haltest. Jena Winzerla (Bedarfshaltestelle)
18:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
20:00 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
06:00 Dorohusk CLO POL-UKR
08:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
11:00 Kovel Benzínová pumpa "Maveks"
12:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
13:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:15 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
15:20 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
16:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
17:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Eurovoyage
Zavazadla: 1 bag 60x40x40 cm, - free, every next from 5-15 EUR
Storno podmínky: do 24h: 90%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 65 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací