Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Khmelnytskiy - Warszawa

15:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:20 Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
15:45 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
16:20 Iziaslav rozcestí na trase P05
16:30 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 46
16:50 Slavuta Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
17:10 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
17:25 Ostrog Památník Války-internacionalisté
18:00 Shumsk ul. Ukrainskaya, 1
18:30 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
18:45 Rivne "Deluxe Tour", ul. S.Bandery, 20
19:10 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
20:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
21:05 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:05 Dorohusk CLO POL-UKR
23:40 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
01:35 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
05:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Pal Tour
Zavazadla: 1 bag up to 40 kg (100x50x30) - free, extra luggage - 50 UAH/10 PLN
Storno podmínky: do 24h: 70%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací