Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Koln - Melitopol (north)(01.10 - )

08:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
09:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:15 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
11:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
10:20 Munster ZOB
12:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
11:00 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
12:30 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
14:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 78
19:30 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
16:00 Schwerin Aut. Nádr.
20:30 Oleksandriia Aut. Nádr.
14:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
23:55 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
15:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
02:00 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
04:00 Melitopol Aut. Nádr., ul.Dzerzynskogo 204A
16:30 Magdeburg Aut. Nádr., Kölner Platz
18:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
19:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
08:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
21:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
22:30 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
23:30 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2 bag up to 40kg(40x60x40)-free, every next 1 kg - 1 EUR
Dodatečná informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 65 let
10% Invalida
20% Ditě od 10-12 let
30% Ditě od 2-4 let
30% Ditě od 4-10 let
99% Děti 0-2 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací