Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Kalush

Kup bilet na autobus Praha – Kalush: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kalush. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Kalush i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kalush najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 04:00 PrahaKalush

18 godz. 0 min.

Sb

11:20 – 08:15 PrahaKalush

20 godz. 55 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 14:00 PrahaKalush

26 godz. 0 min.

Pn, Pt

12:30 – 08:00 PrahaKalush

19 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 11:25 PrahaKalush

22 godz. 25 min.

Codziennie

14:00 – 11:30 PrahaKalush

21 godz. 30 min.

Sb, Nd

14:30 – 10:20 PrahaKalush

19 godz. 50 min.

Pn

14:30 – 10:20 PrahaKalush

19 godz. 50 min.

Pn, Cz, Nd

15:15 – 12:20 PrahaKalush

21 godz. 5 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 13:00 PrahaKalush

21 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

16:00 – 11:50 PrahaKalush

19 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

16:00 – 11:50 PrahaKalush

19 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 12:20 PrahaKalush

20 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:20 – 11:50 PrahaKalush

19 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:30 – 13:00 PrahaKalush

20 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

18:00 – 11:15 PrahaKalush

17 godz. 15 min.

Pt, Sb, Nd

18:00 – 10:30 PrahaKalush

16 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

19:30 – 11:50 PrahaKalush

16 godz. 20 min.

Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Kalush w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kalush. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information