Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Kalush

Kup bilet na autobus Praha – Kalush: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kalush. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Kalush i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kalush najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 04:00 PrahaKalush

18 godz. 0 min.

Sb

11:20 – 08:15 PrahaKalush

20 godz. 55 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 14:00 PrahaKalush

26 godz. 0 min.

Pn, Pt

12:30 – 08:00 PrahaKalush

19 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 11:25 PrahaKalush

22 godz. 25 min.

Codziennie

14:00 – 11:30 PrahaKalush

21 godz. 30 min.

Nd

14:30 – 10:20 PrahaKalush

19 godz. 50 min.

Pn

14:30 – 10:20 PrahaKalush

19 godz. 50 min.

Pn, Cz, Nd

16:00 – 11:50 PrahaKalush

19 godz. 50 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

16:00 – 13:00 PrahaKalush

21 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

16:30 – 13:00 PrahaKalush

20 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

18:00 – 10:30 PrahaKalush

16 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

18:00 – 11:15 PrahaKalush

17 godz. 15 min.

Pt, Sb, Nd

19:30 – 11:50 PrahaKalush

16 godz. 20 min.

Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Kalush w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kalush. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation