Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Kalush

Kup bilet na autobus Praha – Kalush: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kalush. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Kalush i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kalush najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 07:00 PrahaKalush

21 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

11:20 – 08:15 PrahaKalush

20 godz. 55 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

12:00 – 14:00 PrahaKalush

26 godz. 0 min.

Pn, Pt

12:30 – 08:00 PrahaKalush

19 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 11:25 PrahaKalush

22 godz. 25 min.

Codziennie

14:00 – 11:30 PrahaKalush

21 godz. 30 min.

Pn, Nd

14:00 – 11:30 PrahaKalush

21 godz. 30 min.

Nd

15:15 – 12:20 PrahaKalush

21 godz. 5 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 11:50 PrahaKalush

19 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 12:20 PrahaKalush

20 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 11:50 PrahaKalush

19 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

18:00 – 11:15 PrahaKalush

17 godz. 15 min.

Pt, Sb, Nd

18:00 – 10:30 PrahaKalush

16 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Kalush w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kalush. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PKP Denysivka-PlusМосква - Винница

Ехали отлично! Большая благодарность водителям.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

Сподобались приємні та веселі водії.

D.M.D. GroupПрага - Львов

Доехали быстро и хорошо! На границе простояли 3 часа, так как была пересменка. В целом перевозчики очень хорошие и отзывчивые люди :)

PKP Denysivka-PlusЧерновцы - Москва

хороший рейс

D.M.D. GroupПрага - Львов

Поїздка пройшла добре, автобус гарний, водії веселі та ввічливі. Єдина неприємність - двічі вийшло по дві людини на одне місце, що, можливо, є помилкою якоїсь із систем продажу квитків. Вайфай був весь час до українського кордону. Запізнилися сильно (на 3,5 години) але то вже проблема…

D.M.D. GroupБрно - Львов

Поездка 19.08.17 из Брно. Сервис понравился, персонал внимательный, доброжелательный. Автобус удобный, расстояние между рядами сидений достаточное для человека ростом 197 см, единственно, что нумерация мест не совпадала со схемой при покупке (брал место у прохода. оказалось - у окна. Заполненность - примерно 2/3. В пути…

PKP Denysivka-PlusИвано-Франковск - Прага

Поїздкою задоволена.Бажано мати можливість напитись кави або чаю. Рекомендую.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information