Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Brno - Kalush

Kup bilet na autobus Brno – Kalush: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kalush. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Kalush i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kalush najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
13:30 – 09:10 BrnoKalush

19 godz. 40 min.

Pn, Śr, Sb

15:20 – 08:15 BrnoKalush

16 godz. 55 min.

Codziennie

15:25 – 14:00 BrnoKalush

22 godz. 35 min.

Wt

15:30 – 08:00 BrnoKalush

16 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

17:15 – 10:20 BrnoKalush

17 godz. 5 min.

Pn, Sb

17:30 – 11:05 BrnoKalush

17 godz. 35 min.

Nd

20:15 – 16:15 BrnoKalush

20 godz. 0 min.

Codziennie

20:30 – 10:30 BrnoKalush

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

20:50 – 11:15 BrnoKalush

14 godz. 25 min.

Pn, Wt, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Kalush w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Brno oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kalush. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation