Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Kalush

Kup bilet na autobus Brno – Kalush: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kalush. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Kalush i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kalush najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
13:00 – 04:00 BrnoKalush

15 godz. 0 min.

Sb

15:20 – 08:15 BrnoKalush

16 godz. 55 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:25 – 14:00 BrnoKalush

22 godz. 35 min.

Pn, Pt

15:30 – 08:00 BrnoKalush

16 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

17:15 – 10:20 BrnoKalush

17 godz. 5 min.

Pn

17:15 – 10:20 BrnoKalush

17 godz. 5 min.

Pn, Cz, Nd

18:15 – 11:30 BrnoKalush

17 godz. 15 min.

Sb, Nd

18:45 – 11:50 BrnoKalush

17 godz. 5 min.

Cz, Sb, Nd

19:00 – 12:20 BrnoKalush

17 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

20:30 – 10:30 BrnoKalush

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

20:30 – 11:15 BrnoKalush

14 godz. 45 min.

Pt, Sb, Nd

22:00 – 11:50 BrnoKalush

13 godz. 50 min.

Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Kalush w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Brno oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kalush. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information