DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Brno - Kalush

Koupit jízdenky na autobus Brno – Kalush: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kalush. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Kalush a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kalush levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
13:30 – 09:10 BrnoKalush

19 hod. 40 min.

Po, St, So

15:20 – 08:15 BrnoKalush

16 hod. 55 min.

Denně

15:25 – 14:00 BrnoKalush

22 hod. 35 min.

Út

15:30 – 08:00 BrnoKalush

16 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

17:15 – 10:20 BrnoKalush

17 hod. 5 min.

Po, So

17:30 – 11:05 BrnoKalush

17 hod. 35 min.

Ne

20:15 – 16:15 BrnoKalush

20 hod. 0 min.

Denně

20:30 – 10:30 BrnoKalush

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:50 – 11:15 BrnoKalush

14 hod. 25 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Kalush v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Kalush. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací