За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Калуш

Купити квитки на автобус Брно - Калуш: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Калуш. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Калуш і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Калуш дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
13:00 – 04:00 БрноКалуш

15 год. 0 хв.

Сб

15:20 – 08:15 БрноКалуш

16 год. 55 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:25 – 14:00 БрноКалуш

22 год. 35 хв.

Пн, Пт

15:30 – 08:00 БрноКалуш

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

17:15 – 10:20 БрноКалуш

17 год. 5 хв.

Пн, Чт, Нд

17:15 – 10:20 БрноКалуш

17 год. 5 хв.

Пн

18:15 – 11:30 БрноКалуш

17 год. 15 хв.

Сб, Нд

18:45 – 11:50 БрноКалуш

17 год. 5 хв.

Чт, Сб, Нд

19:00 – 12:20 БрноКалуш

17 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

20:30 – 10:30 БрноКалуш

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:30 – 11:15 БрноКалуш

14 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

22:00 – 11:50 БрноКалуш

13 год. 50 хв.

Чт, Сб

Відгуки пасажирів про поїздку

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Отлично доехали

Денисовка-ПлюсПрага - Львов

Автобус и обслуживание хорошее, но почему-то без туалета внутри...

Денисовка-ПлюсКраков - Львов

Сідали з чоловіком в Кракові на Львів, багажник був забитий валізами, сама поїздка чудова, приїхали на 1 годину раніше, автобус комфортабельний, є зарядні пристрої, можна дивитись відео. Це вперше їдемо в такому автобусі, хоча ціна квитка мінімальна, ще є пільги. ДЯКУЮ ПЕРЕВІЗНИКОВІ.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поездка прошла великолепно.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Краков

Все сподобалось

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Їхали з Праги до Львова. Комфортний автобус, ввічливі водії, кава, чай, Wi-Fi, зарядка для телефонів, телевізори в підголовниках. Все сподобалося)))

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

все отлично

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information