ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Брно - Калуш

Купити квитки на автобус Брно - Калуш: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Калуш. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Калуш і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Калуш дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
13:30 – 09:10 БрноКалуш

19 год. 40 хв.

Пн, Ср, Сб

15:20 – 08:15 БрноКалуш

16 год. 55 хв.

Кожен день

15:25 – 14:00 БрноКалуш

22 год. 35 хв.

Вт

15:30 – 08:00 БрноКалуш

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

17:15 – 10:20 БрноКалуш

17 год. 5 хв.

Пн, Сб

17:30 – 11:05 БрноКалуш

17 год. 35 хв.

Нд

20:15 – 16:15 БрноКалуш

20 год. 0 хв.

Кожен день

20:30 – 10:30 БрноКалуш

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:50 – 11:15 БрноКалуш

14 год. 25 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Калуш в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Калуш. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя