Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Ternopil - Lublin

Kup bilet na autobus Ternopil – Lublin: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Lublin. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ternopil do Lublin i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lublin najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:35 – 07:40 TernopilLublin

7 godz. 5 min.

Codziennie

00:35 – 07:40 TernopilLublin

7 godz. 5 min.

Codziennie

05:00 – 14:25 TernopilLublin

9 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

11:05 – 19:10 TernopilLublin

8 godz. 5 min.

Wt, Sb

12:05 – 16:30 TernopilLublin

4 godz. 25 min.

Śr, Pt

15:30 – 00:05 TernopilLublin

8 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt

15:30 – 00:05 TernopilLublin

8 godz. 35 min.

Sb, Nd

16:00 – 23:05 TernopilLublin

7 godz. 5 min.

Codziennie

19:00 – 02:55 TernopilLublin

7 godz. 55 min.

Codziennie

19:00 – 01:40 TernopilLublin

6 godz. 40 min.

Codziennie

19:40 – 02:55 TernopilLublin

7 godz. 15 min.

Codziennie

19:50 – 02:55 TernopilLublin

7 godz. 5 min.

Codziennie

20:00 – 02:50 TernopilLublin

6 godz. 50 min.

Codziennie

20:05 – 03:15 TernopilLublin

7 godz. 10 min.

Codziennie

20:05 – 03:15 TernopilLublin

7 godz. 10 min.

Codziennie

21:00 – 04:40 TernopilLublin

7 godz. 40 min.

Codziennie

21:00 – 04:40 TernopilLublin

7 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

21:35 – 07:50 TernopilLublin

10 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 08:05 TernopilLublin

10 godz. 30 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 07:50 TernopilLublin

10 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 07:50 TernopilLublin

10 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 07:50 TernopilLublin

10 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 08:05 TernopilLublin

10 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

21:35 – 08:05 TernopilLublin

10 godz. 30 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 07:35 TernopilLublin

10 godz. 0 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 07:50 TernopilLublin

10 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 08:05 TernopilLublin

10 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

21:35 – 07:35 TernopilLublin

10 godz. 0 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 07:50 TernopilLublin

10 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

Trasa na mapie

Jak z Ternopil szybko dojechać do centrum Lublin w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ternopil oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lublin. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation