ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Тернопіль - Люблін

Купити квитки на автобус Тернопіль - Люблін: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Люблін. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Тернопіль в Люблін і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Люблін дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:35 – 07:40 ТернопільЛюблін

7 год. 5 хв.

Кожен день

05:00 – 14:25 ТернопільЛюблін

9 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

11:05 – 19:10 ТернопільЛюблін

8 год. 5 хв.

Вт, Сб

12:05 – 16:30 ТернопільЛюблін

4 год. 25 хв.

Ср, Пт

15:30 – 00:05 ТернопільЛюблін

8 год. 35 хв.

Сб, Нд

15:30 – 00:05 ТернопільЛюблін

8 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт

16:00 – 23:05 ТернопільЛюблін

7 год. 5 хв.

Кожен день

19:00 – 02:55 ТернопільЛюблін

7 год. 55 хв.

Кожен день

19:40 – 02:55 ТернопільЛюблін

7 год. 15 хв.

Кожен день

19:50 – 02:55 ТернопільЛюблін

7 год. 5 хв.

Кожен день

20:00 – 02:50 ТернопільЛюблін

6 год. 50 хв.

Кожен день

20:05 – 03:15 ТернопільЛюблін

7 год. 10 хв.

Кожен день

21:00 – 04:40 ТернопільЛюблін

7 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

21:00 – 04:40 ТернопільЛюблін

7 год. 40 хв.

Кожен день

21:35 – 08:05 ТернопільЛюблін

10 год. 30 хв.

Вт, Пт, Нд

21:35 – 07:35 ТернопільЛюблін

10 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

21:35 – 07:50 ТернопільЛюблін

10 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

21:35 – 08:05 ТернопільЛюблін

10 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

21:35 – 07:50 ТернопільЛюблін

10 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

21:35 – 07:35 ТернопільЛюблін

10 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

21:35 – 07:50 ТернопільЛюблін

10 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

21:35 – 08:05 ТернопільЛюблін

10 год. 30 хв.

Вт, Пт, Нд

21:35 – 07:50 ТернопільЛюблін

10 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

21:35 – 07:50 ТернопільЛюблін

10 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

21:35 – 08:05 ТернопільЛюблін

10 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

21:35 – 07:50 ТернопільЛюблін

10 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

Маршрут на карті

Як з Тернопіль швидко доїхати до центру Люблін в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Тернопіль і куди прибувають до Люблін. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPПирятин - Житомир

Поїздка вдалася. Вчасно,зручно,швидко

ФОП Конончук В.В.Люблин - Кременец

Поїздка пройшла швидко,кордон пройшли десь хвилин за 30, якісно і чудово! Єкіпаж приємний, вихований. Сервіс справді приємно здивував, Також був WiFi. Також автобус прибув рівно в тій годині яка була вказана в білеті, і виїхав також.

ФОП Конончук В.В.Люблин - Луцк

Їхали втобусом до Любліна 20.12 звідти 22.12.19. Водії професіонали. Автобус трохи запізнився, але це повязано з митницею. Автобуси не дуже комфортні. Автобус, що віз у зворотню сторону - дуже мало місця для пасажирів, коліна впираються. Кондиціонера немає, або просто не включали.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPЧерновцы - Львов

Поїздка вдалась! Автобус вирушив вчасно і прибув у місце призначення із запізненням всього на 10-15 хвилин, при тому, що був непроглядний туман. Автобус комфортний і теплий, крісла відкидались і навіть розсувались збоку, щоб було більше місця між пасажирами.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPРовно - Житомир

Поїздка залишила хороше враження. Водії були привітні, автобус теплий. Щоправда, зупинялися декілька раз через дрібні нестправності.

ФОП Конончук В.В.Луцк - Варшава

До водіїв і стану автобуса претензій немає,але час прибуття до Варшави вказано абсолютно неральний. Запізнилися на літак

ФОП Конончук В.В.Варшава - Кременец

З Польщі в Україну доїхали за графіком. Автобус був старий але ціна дешевша як в іниших перевізників тому взагальному ок!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Мне понравилось,только инфо о рейсах нужно давать больше.7

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя