• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Ternopil - Lublin

Koupit jízdenky na autobus Ternopil – Lublin: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Lublin. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ternopil do Lublin a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lublin levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:35 – 07:40 TernopilLublin

7 hod. 5 min.

Denně

00:35 – 07:40 TernopilLublin

7 hod. 5 min.

Denně

05:00 – 14:25 TernopilLublin

9 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

07:00 – 14:15 TernopilLublin

7 hod. 15 min.

Denně

08:40 – 14:55 TernopilLublin

6 hod. 15 min.

Denně

09:35 – 16:30 TernopilLublin

6 hod. 55 min.

St

11:05 – 19:10 TernopilLublin

8 hod. 5 min.

Út, So

15:30 – 00:05 TernopilLublin

8 hod. 35 min.

So, Ne

15:30 – 00:05 TernopilLublin

8 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá

16:00 – 23:05 TernopilLublin

7 hod. 5 min.

St, Čt, So, Ne

17:30 – 01:05 TernopilLublin

7 hod. 35 min.

Denně

19:00 – 02:55 TernopilLublin

7 hod. 55 min.

Denně

19:40 – 02:55 TernopilLublin

7 hod. 15 min.

Denně

19:40 – 03:15 TernopilLublin

7 hod. 35 min.

Denně

19:40 – 03:15 TernopilLublin

7 hod. 35 min.

Denně

19:50 – 02:55 TernopilLublin

7 hod. 5 min.

Denně

20:00 – 02:50 TernopilLublin

6 hod. 50 min.

Denně

21:00 – 04:40 TernopilLublin

7 hod. 40 min.

Út, Čt, So

21:35 – 08:05 TernopilLublin

10 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So

21:35 – 07:50 TernopilLublin

10 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 07:35 TernopilLublin

10 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 08:05 TernopilLublin

10 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 07:50 TernopilLublin

10 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 08:05 TernopilLublin

10 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So

21:35 – 07:50 TernopilLublin

10 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 07:50 TernopilLublin

10 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 07:50 TernopilLublin

10 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 08:05 TernopilLublin

10 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 07:50 TernopilLublin

10 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 07:35 TernopilLublin

10 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ternopil do centra Lublin v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ternopil a příjezdu v Lublin. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací