• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Zhytomyr - Brno

Kup bilet na autobus Zhytomyr – Brno: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Brno. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Zhytomyr do Brno i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Brno najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 04:30 ZhytomyrBrno

18 godz. 30 min.

Pn, Pt, Sb

10:00 – 05:00 ZhytomyrBrno

19 godz. 0 min.

Wt

10:00 – 06:10 ZhytomyrBrno

20 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

10:10 – 05:40 ZhytomyrBrno

19 godz. 30 min.

Nd

10:30 – 06:10 ZhytomyrBrno

19 godz. 40 min.

Wt, Pt

13:30 – 13:35 ZhytomyrBrno

24 godz. 5 min.

Codziennie

13:30 – 15:35 ZhytomyrBrno

26 godz. 5 min.

Pt

13:30 – 11:45 ZhytomyrBrno

22 godz. 15 min.

Pt

13:30 – 13:35 ZhytomyrBrno

24 godz. 5 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Zhytomyr szybko dojechać do centrum Brno w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Zhytomyr oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Brno. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation