ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Житомир - Брно

Купити квитки на автобус Житомир - Брно: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Брно. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Житомир в Брно і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Брно дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:00 – 04:30 ЖитомирБрно

18 год. 30 хв.

Пн, Пт, Сб

10:00 – 05:00 ЖитомирБрно

19 год. 0 хв.

Вт

10:00 – 06:10 ЖитомирБрно

20 год. 10 хв.

Пн, Чт

10:10 – 05:40 ЖитомирБрно

19 год. 30 хв.

Нд

10:30 – 06:10 ЖитомирБрно

19 год. 40 хв.

Вт, Пт

13:30 – 15:35 ЖитомирБрно

26 год. 5 хв.

Пт

13:30 – 11:45 ЖитомирБрно

22 год. 15 хв.

Пт

13:30 – 13:35 ЖитомирБрно

24 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

13:30 – 13:35 ЖитомирБрно

24 год. 5 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Житомир швидко доїхати до центру Брно в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Житомир і куди прибувають до Брно. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя