• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Zhytomyr - Lublin

Kup bilet na autobus Zhytomyr – Lublin: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Lublin. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Zhytomyr do Lublin i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lublin najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
01:00 – 12:10 ZhytomyrLublin

11 godz. 10 min.

Pt

05:30 – 14:55 ZhytomyrLublin

9 godz. 25 min.

Codziennie

08:45 – 16:40 ZhytomyrLublin

7 godz. 55 min.

Śr, Sb, Nd

08:45 – 16:50 ZhytomyrLublin

8 godz. 5 min.

Śr, Nd

08:45 – 16:40 ZhytomyrLublin

7 godz. 55 min.

Śr, Cz, Nd

09:20 – 20:10 ZhytomyrLublin

10 godz. 50 min.

Codziennie

09:30 – 17:50 ZhytomyrLublin

8 godz. 20 min.

Cz, Sb

09:30 – 17:30 ZhytomyrLublin

8 godz. 0 min.

Codziennie

10:30 – 19:50 ZhytomyrLublin

9 godz. 20 min.

Śr

11:15 – 19:40 ZhytomyrLublin

8 godz. 25 min.

Wt, Cz, Sb

11:50 – 20:45 ZhytomyrLublin

8 godz. 55 min.

Codziennie

11:50 – 22:00 ZhytomyrLublin

10 godz. 10 min.

Codziennie

11:50 – 22:00 ZhytomyrLublin

10 godz. 10 min.

Codziennie

12:00 – 23:59 ZhytomyrLublin

11 godz. 59 min.

Cz, Nd

12:00 – 23:00 ZhytomyrLublin

11 godz. 0 min.

Codziennie

12:10 – 21:10 ZhytomyrLublin

9 godz. 0 min.

Wt, Pt, Nd

12:30 – 22:05 ZhytomyrLublin

9 godz. 35 min.

Codziennie

12:50 – 22:50 ZhytomyrLublin

10 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:10 – 22:35 ZhytomyrLublin

9 godz. 25 min.

Wt, Pt, Nd

13:50 – 23:25 ZhytomyrLublin

9 godz. 35 min.

Codziennie

13:50 – 23:25 ZhytomyrLublin

9 godz. 35 min.

Codziennie

14:45 – 01:30 ZhytomyrLublin

10 godz. 45 min.

Codziennie

15:00 – 01:40 ZhytomyrLublin

10 godz. 40 min.

Codziennie

16:00 – 03:30 ZhytomyrLublin

11 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

16:00 – 03:30 ZhytomyrLublin

11 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

16:00 – 02:00 ZhytomyrLublin

10 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 03:15 ZhytomyrLublin

11 godz. 15 min.

Wt, Cz, Sb

16:00 – 01:30 ZhytomyrLublin

9 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 03:30 ZhytomyrLublin

11 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

16:20 – 02:05 ZhytomyrLublin

9 godz. 45 min.

Pn, Cz

16:30 – 02:30 ZhytomyrLublin

10 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 03:00 ZhytomyrLublin

10 godz. 30 min.

Codziennie

16:50 – 01:40 ZhytomyrLublin

8 godz. 50 min.

Codziennie

16:50 – 01:40 ZhytomyrLublin

8 godz. 50 min.

Codziennie

16:50 – 01:40 ZhytomyrLublin

8 godz. 50 min.

Codziennie

16:50 – 01:45 ZhytomyrLublin

8 godz. 55 min.

Codziennie

17:00 – 03:50 ZhytomyrLublin

10 godz. 50 min.

Codziennie

17:00 – 03:50 ZhytomyrLublin

10 godz. 50 min.

Codziennie

17:00 – 03:50 ZhytomyrLublin

10 godz. 50 min.

Codziennie

18:30 – 04:10 ZhytomyrLublin

9 godz. 40 min.

Codziennie

20:40 – 05:45 ZhytomyrLublin

9 godz. 5 min.

Wt, Śr, Cz, Pt

21:30 – 05:10 ZhytomyrLublin

7 godz. 40 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

21:30 – 05:10 ZhytomyrLublin

7 godz. 40 min.

Cz

Trasa na mapie

Jak z Zhytomyr szybko dojechać do centrum Lublin w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Zhytomyr oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lublin. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation