Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Житомир - Люблін

Купити квитки на автобус Житомир - Люблін: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Люблін. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Житомир в Люблін і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Люблін дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:00 – 12:10 ЖитомирЛюблін

11 год. 10 хв.

Пт

05:30 – 14:55 ЖитомирЛюблін

9 год. 25 хв.

Кожен день

08:45 – 16:50 ЖитомирЛюблін

8 год. 5 хв.

Ср, Нд

08:45 – 16:40 ЖитомирЛюблін

7 год. 55 хв.

Ср, Нд

08:45 – 16:40 ЖитомирЛюблін

7 год. 55 хв.

Вт, Сб

09:20 – 20:10 ЖитомирЛюблін

10 год. 50 хв.

Кожен день

09:30 – 17:30 ЖитомирЛюблін

8 год. 0 хв.

Кожен день

09:30 – 17:50 ЖитомирЛюблін

8 год. 20 хв.

Чт

10:30 – 19:50 ЖитомирЛюблін

9 год. 20 хв.

Пн

11:15 – 19:40 ЖитомирЛюблін

8 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

11:50 – 22:00 ЖитомирЛюблін

10 год. 10 хв.

Кожен день

11:50 – 20:45 ЖитомирЛюблін

8 год. 55 хв.

Кожен день

11:50 – 22:00 ЖитомирЛюблін

10 год. 10 хв.

Кожен день

12:00 – 23:00 ЖитомирЛюблін

11 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 23:59 ЖитомирЛюблін

11 год. 59 хв.

Чт, Нд

12:10 – 21:10 ЖитомирЛюблін

9 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

12:50 – 22:50 ЖитомирЛюблін

10 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

13:10 – 22:35 ЖитомирЛюблін

9 год. 25 хв.

Пт, Нд

13:50 – 23:25 ЖитомирЛюблін

9 год. 35 хв.

Кожен день

13:50 – 23:25 ЖитомирЛюблін

9 год. 35 хв.

Кожен день

14:45 – 01:30 ЖитомирЛюблін

10 год. 45 хв.

Кожен день

15:00 – 01:40 ЖитомирЛюблін

10 год. 40 хв.

Кожен день

16:00 – 03:30 ЖитомирЛюблін

11 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

16:00 – 03:15 ЖитомирЛюблін

11 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

16:00 – 02:00 ЖитомирЛюблін

10 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 01:30 ЖитомирЛюблін

9 год. 30 хв.

Кожен день

16:20 – 02:05 ЖитомирЛюблін

9 год. 45 хв.

Кожен день

16:30 – 03:00 ЖитомирЛюблін

10 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 02:30 ЖитомирЛюблін

10 год. 0 хв.

Кожен день

16:50 – 01:40 ЖитомирЛюблін

8 год. 50 хв.

Кожен день

16:50 – 01:40 ЖитомирЛюблін

8 год. 50 хв.

Кожен день

16:50 – 01:45 ЖитомирЛюблін

8 год. 55 хв.

Кожен день

16:50 – 01:40 ЖитомирЛюблін

8 год. 50 хв.

Кожен день

17:00 – 03:50 ЖитомирЛюблін

10 год. 50 хв.

Кожен день

17:00 – 03:50 ЖитомирЛюблін

10 год. 50 хв.

Кожен день

17:00 – 03:50 ЖитомирЛюблін

10 год. 50 хв.

Кожен день

18:30 – 04:10 ЖитомирЛюблін

9 год. 40 хв.

Кожен день

20:40 – 05:45 ЖитомирЛюблін

9 год. 5 хв.

Вт, Чт

22:10 – 08:05 ЖитомирЛюблін

9 год. 55 хв.

Вт, Сб

Маршрут на карті

Як з Житомир швидко доїхати до центру Люблін в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Житомир і куди прибувають до Люблін. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ФОП ПавловскийКиев - Владимир-Волынский

Поїздка була комфортна, зручний автобус, чуйні водії, гарна підтримка диспечирів. Дякую!

ФОП ПавловскийҐлівіце - Житомир

По Польщі все було супер по графіку. По Україні є свої невеликі нюанси. Але надалі буду користуватись цим перевізником

Loshak S. M.Ровно - Гданьск

Поїздкою задоволений, бо приїхали навіть раніше за графік, але в транспортному засобі не було всіх наявних послуг які були написані в білеті.

Loshak S. M.Ровно - Гдыня

Доіхали вчасно, все влаштовує. Буду користуватись і далі цим перевізником.

VOLYN EKSPRES LTD/AgatСвіноуйсьце - Київ

Дуже сподобалося ставлення водіїв до пасажирів.

Lider Trans/АгатЛодзь - Черкассы

Загалом все сподобалось, але хотілось більш зручні крісла, на такі далекі поїздки , а так в салоні тепло , водії привітні

ТОВ КОМФОРТ-ЕКСПРЕС ЮАКельце - Луцк

Поїздка пройшла добре. Ми задоволені. Дякуємо!

ФОП МельникКовель - Варшава

Хороші та приємні водії. На всі прохання пасажирів відповідали взаємністю. Поїздка хоча була довгою, але це не вина шоферів, затримка була на границі.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя