• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Zhytomyr - Lublin

Koupit jízdenky na autobus Zhytomyr – Lublin: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Lublin. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Zhytomyr do Lublin a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lublin levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 12:10 ZhytomyrLublin

11 hod. 10 min.

05:30 – 14:55 ZhytomyrLublin

9 hod. 25 min.

Denně

08:45 – 16:40 ZhytomyrLublin

7 hod. 55 min.

St, So, Ne

08:45 – 16:50 ZhytomyrLublin

8 hod. 5 min.

St, Ne

08:45 – 16:40 ZhytomyrLublin

7 hod. 55 min.

St, Čt, Ne

09:20 – 20:10 ZhytomyrLublin

10 hod. 50 min.

Denně

09:30 – 17:30 ZhytomyrLublin

8 hod. 0 min.

Denně

09:30 – 17:50 ZhytomyrLublin

8 hod. 20 min.

Čt, So

10:30 – 19:50 ZhytomyrLublin

9 hod. 20 min.

St

11:15 – 19:40 ZhytomyrLublin

8 hod. 25 min.

Út, Čt, So

11:50 – 20:45 ZhytomyrLublin

8 hod. 55 min.

Denně

11:50 – 22:00 ZhytomyrLublin

10 hod. 10 min.

Denně

11:50 – 22:00 ZhytomyrLublin

10 hod. 10 min.

Denně

12:00 – 23:59 ZhytomyrLublin

11 hod. 59 min.

Čt, Ne

12:00 – 23:00 ZhytomyrLublin

11 hod. 0 min.

Denně

12:10 – 21:10 ZhytomyrLublin

9 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

12:30 – 22:05 ZhytomyrLublin

9 hod. 35 min.

Denně

12:50 – 22:50 ZhytomyrLublin

10 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So

13:10 – 22:35 ZhytomyrLublin

9 hod. 25 min.

Út, Pá, Ne

13:50 – 23:25 ZhytomyrLublin

9 hod. 35 min.

Denně

13:50 – 23:25 ZhytomyrLublin

9 hod. 35 min.

Denně

14:45 – 01:30 ZhytomyrLublin

10 hod. 45 min.

Denně

15:00 – 01:40 ZhytomyrLublin

10 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 03:30 ZhytomyrLublin

11 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

16:00 – 03:30 ZhytomyrLublin

11 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

16:00 – 02:00 ZhytomyrLublin

10 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 03:15 ZhytomyrLublin

11 hod. 15 min.

Út, Čt, So

16:00 – 01:30 ZhytomyrLublin

9 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 03:30 ZhytomyrLublin

11 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

16:20 – 02:05 ZhytomyrLublin

9 hod. 45 min.

Po, Čt

16:30 – 02:30 ZhytomyrLublin

10 hod. 0 min.

Denně

16:30 – 03:00 ZhytomyrLublin

10 hod. 30 min.

Denně

16:50 – 01:40 ZhytomyrLublin

8 hod. 50 min.

Denně

16:50 – 01:40 ZhytomyrLublin

8 hod. 50 min.

Denně

16:50 – 01:45 ZhytomyrLublin

8 hod. 55 min.

Denně

16:50 – 01:40 ZhytomyrLublin

8 hod. 50 min.

Denně

17:00 – 03:50 ZhytomyrLublin

10 hod. 50 min.

Denně

17:00 – 03:50 ZhytomyrLublin

10 hod. 50 min.

Denně

17:00 – 03:50 ZhytomyrLublin

10 hod. 50 min.

Denně

18:30 – 04:10 ZhytomyrLublin

9 hod. 40 min.

Denně

20:40 – 05:45 ZhytomyrLublin

9 hod. 5 min.

Út, St, Čt, Pá

21:30 – 05:10 ZhytomyrLublin

7 hod. 40 min.

Po, St, Čt, So

21:30 – 05:10 ZhytomyrLublin

7 hod. 40 min.

Čt

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Zhytomyr do centra Lublin v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Zhytomyr a příjezdu v Lublin. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací